SPONSORZY

Firma Organic life to producent światowej klasy dermokosmetyków. Organic Life oferuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki organiczne z wyciągami ze świeżych roślin. Kosmetyki naturalne Organic Life do twarzy, ciała, włosów – regenerujące, odmładzające, nawilżające, odchudzające, modelujące sylwetkę, wspomagające walkę z trądzikiem a także z cellulitem i rozstępami. Dermokosmetyki (kremy, żele) dla kobiet, mężczyzn i dzieci – dla Ciebie i Twojej rodziny.

W skład oferty Organic Life wchodzą kosmetyki wyszczuplające i modelujące sylwetkę, kremy naturalne, kolagenowe i fizjologiczne, serum i kolagen, kosmetyki na trądzik, cellulit i rozstępy. Specjalne serie pielęgnacyjne dla mężczyzn i dzieci a także grupa wyjątkowych żeli do higieny intymnej. Zapraszamy do sklepu


Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” została ustanowiona  rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 września 1997 r. Funkcjonuje do 31 grudnia 2026 r.

Od 21 czerwca 2017 r. SSE „Starachowice” zajmuje łącznie powierzchnię 707,9814 ha z czego w podstrefach :

 • Starachowice –169,1954 ha– Woj. świętokrzyskie
 • Ostrowiec Św. – 95,0194 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Skarżysko Kam – 14,8967 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Końskie – 81,4840 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Stąporków – 19,9483 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Suchedniów – 6,6589 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Morawica – 64,3290 ha – Woj. świętokrzyskie 
 • Szydłowiec – 9,1065 ha – Woj. mazowieckie
 • Iłża – 9,1693 ha – Woj. mazowieckie
 • Tułowice – 15,7536 ha – Woj. opolskie
 • Mniszków – 4,0346 ha – Woj. łódzkie
 • Puławy – 119,3479 ha – Woj. lubelskie
 • Sędziszów – 22,3667 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Kielce – 26,0634 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Połaniec – 39,4230 ha – Woj. świętokrzyskie
 • Staszów – 11,1847 ha – Woj. świętokrzyskie

Tereny strefy są dobrze wyposażone w infrastrukturę techniczną.

Dostępne są:

 • energia elektryczna,
 • gaz,
 • energia cieplna,
 • woda do celów przemysłowych i socjalnych,
 • sieć odprowadzania ścieków,
 • sieć telekomunikacji stacjonarnej,
 • dobrze rozwinięty system dróg wewnętrznych umożliwiający dojazd do obiektów zlokalizowanych na terenie strefy.

Tereny oferowane inwestorom obejmują zarówno obszary zabudowane obiektami przemysłowymi – hale produkcyjne, budynki magazynowe, biurowe – jak też obszary wyposażone w infrastrukturę techniczną, ale bez budynków.

W trakcie negocjacji inwestor dokonuje wyboru konkretnego terenu pod potrzeby planowanej inwestycji. SSE „Starachowice” S.A. dokonuje wydzielenia nieruchomości zgodnie z potrzebami konkretnego inwestora.


Chcemy być bliżej, by zrobić więcej!
 
Jesteśmy włoszczowską Fundacją „Jesteśmy Blisko”, która działa aktywnie od 2010 roku. Nasze działania skupiają się na potrzebach społeczeństwa.
Chcemy być bliżej, by zrobić więcej! Nie tylko prowadzimy zbiórki i pomagamy chorym podopiecznym, ale też organizujemy akcje profilaktyczne czy finansujemy dożywanie uczniów w trudnej sytuacji materialnej, a także wspieramy młode talenty. Nie działamy szablonowo!

 


Produkty LavaVitae to pierwszy i jedyny na świecie certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, który zawiera specjalnie naenergetyzowany i aktywowany naturalny zeolit klinoptilolit – rodzaj skały pochodzenia wulkanicznego. Dzięki temu, ma bardzo silne właściwości oczyszczające i zapobiega procesom starzenia się organizmu. Ponadto wspomaga pracę wątroby i nerek oraz ogranicza tworzenie się wolnych rodników w układzie pokarmowym. Zeolit lavavitae posiada unikalną, krystaliczną strukturę podobną do plastra miodu. Naładowana ujemnie, zachowuję się na poziomie komórkowym jak magnes – przyciągają i wyłapują cząsteczki metali ciężkich, toksyn, grzybów, pleśni, pierwotniaków, wirusów, bakterii, a także bakterii e-coli. Szkodliwe dla organizmu substancje, są naturalnie wydalane z organizmu. Również budowa zeolitu jest ciekawa, bowiem ma mnóstwo mikro kanalików, które wchłaniają te wszystkie nieczystości. Budową przypomina gąbkę.

Ciekawostką jest to, iż 95% reakcji biochemicznych w naszym organizmie, sterowana jest przez minerały, a w ciągu sekundy zachodzi ich w komórce aż 500 milionów. Codziennie potrzebujemy minimum 65 minerałów. Organizm ludzki, nie jest w stanie ich sam wytworzyć, dlatego musi je przyjmować z pożywieniem. W dzisiejszych czasach jest już naprawdę trudno o odżywcze i wysokiej jakości pożywienie. Dlatego codzienna porcja minerałów, bardzo rekompensuje niedobory w diecie. Zeolit lavavitae ma kompleks minerałów jakie tylko występują na Ziemii. Są to m.in. krzem, wapń, magnez, sód, potas, fosfor, a także żelazo, cynk, chrom, jod, węgiel, złoto, srebro czy platyna, która jest niezbędna w zapobieganiu i walce z nowotworami. Ważne jest również to, że minerały, aby mogły się przyswoić do organizmu, muszą być w odpowiednich proporcjach. W zeolicie, który powstał naturalnie, takie proporcję występują, dlatego ma on tak dużą skuteczność. Ja spróbowałem i przetestowałem, dlatego mogę z czystym sumieniem polecać go dalej. Jeśli chcecie spróbować, zapraszam do sklepu, bo zeolit lavavitae może zamówić każdy, ale jedynie poprzez rekomendację.

Działanie zeolithu na organizm

Certyfikat Emoto

70% naszego ciała to woda

działanie aktywnego zeolithu

Woda ma pamięć, zeolith kryształowy

zeolith jako turbodoładowanie dla zdrowia

Krótkie opisy produktów oraz film produkty LavaVitae

Zeolith LavaVitae, film dlaczego jest tak wyjątkowy

zeolith-detoxchlorellaboostvita-intensezeolith-creme

 

 

 

 

Kup produkt LavaVitae

W szybki i przystępny sposób zamówisz wybrane przez siebie produkty w sklepie LavaVitae. Wystarczy, że skontaktujesz się z mną 🙂
Kup produkt

 


ActivLab to lider innowacji w branży odżywek sportowych. Suplementy diety muszą być w pełni bezpieczne, funkcjonalne i wygodne w użyciu. Formuły preparatów Activlab to przełom na polskim i światowym rynku.

Preparaty Activlab – bo nie masz czasu na ściemę

Są tacy, którzy dużo mówią, i tacy, którzy działają. W Activlab znamy Twoje zmagania – nasze odżywki i suplementy od lat towarzyszą profesjonalnym zawodnikom i amatorom. Wiemy, że jako prawdziwy fighter dajesz z siebie wszystko i tego samego wymagasz od profesjonalnej suplementacji. Preparaty Activlab to szeroki wachlarzodżywek białkowych, aminokwasów, regeneratorów stawów, izotoników, batonów proteinowych, witamin i minerałów. Bez ściemy.

Twój cel to maraton? Perfekcyjny triceps? Podkręcenie metabolizmu? Z preparatami Activlab osiągniesz jeszcze więcej. Gwarantujemy innowacyjne formułyopracowane we własnych laboratoriach, zrealizowane w naszych zakładach produkcyjnych, w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie producenta. Mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji, bo Twoje zaufanie zobowiązuje.

Ci, którzy wylewają na treningach krew, pot i łzy, są dla nas najważniejszą inspiracją. Dlatego oferujemy produkty customer made, stworzone wspólnie z klientami od receptur po etykietę. Mamy bzika na punkcie innowacji! Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy BCAA w formie gotowego napoju, stworzyliśmy absolutnie pionierski drink z beta-alaniną, jeden z pierwszych na świecie preparat z hydrolizatem białka drobiowego i najbardziej kompletny na rynku zestaw elektrolitów. Teraz dopreparatów Activlab dołączyła żywność funkcjonalna.

Bo Twoje cele to nasza pasja.

Lift your world!

Na hasło „Szymanowski” w kodzie trenera przy rejestracji otrzymujecie 25 % rabatu !

Zapraszamy do sklepu


logo mosirMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul.Szkolna 14

27-200 Starachowice

tel. 041-274-17-07

e-mail:mcriw@o2.pl

Dyrektor: Sławomir Nojek

Bazę sportowo-rekreacyjną MOSiR stanowią obiekty położone w Starachowicach:

– Zespół Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych „Stadion” przy ulicy Szkolnej 14,

– Kryta Pływalnia przy ulicy Szkolnej 14 b,

– Miejska Hala Sportowa przy ulicy Jana Pawła II 22 wraz z boiskiem przy ulicy Pustowójtówny,

– korty tenisowe przy ulicy Jadwigi Kaczyńskiej,

– strzelnica sportowa przy ulicy Strzelniczej,

– kąpieliska sezonowe „Piachy” przy ulicy Składowej i „Lubianka” przy ulicy Południowej,

– boiska treningowe na osiedlu Michałów,

– place zabaw oraz siłownie plenerowe i obiekty rekreacyjne na terenach gminnych.