DLACZEGO CHCEMY POMÓC

W triathlonie ścigamy się od 2000 roku. Nasze długoletnie doświadczenie jest ogromne i wiemy co należy robić, aby się rozwijać i iść do przodu. Zarówno jako amator, jak również jako zawodowiec. Przeżyliśmy wiele wzlotów i upadków, dlatego wiemy jak się po pierwsze do nich nie doprowadzać, po drugie jak z nich w ostateczności wychodzić. W karierze poznaliśmy wielu trenerów i zawodników triathlonu od których wiele się nauczyliśmy. 

 

Trening triathlonu, to nie tylko same ćwiczenia fizyczne, to jeszcze technika i biomechanika ruchu, psychika, rozluźnienie, odżywienie i suplementacja organizmu. Te wszystkie dziedziny są bardzo ważne, aby zawodnik triathlonu od amatora po zawodowca był kompletny. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą. Po wszelkie szczegóły, wskazówki treningowe i myśleniowe, odżywianie i inne potrzebne w triathlonie sprawy, piszcie lub dzwońcie. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz poprowadzimy w osiągnięciu Waszych rekordów sportowych.

Życzymy samych sukcesów, bo sukces to Wasza decyzja, Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy, SZYMANOWSKI Triathlon Team :)