PARTNERZY

Produkty LavaVitae to pierwszy i jedyny na świecie certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, który zawiera specjalnie naenergetyzowany i aktywowany naturalny zeolit klinoptilolit – rodzaj skały pochodzenia wulkanicznego. Dzięki temu, ma bardzo silne właściwości oczyszczające i zapobiega procesom starzenia się organizmu. Ponadto wspomaga pracę wątroby i nerek oraz ogranicza tworzenie się wolnych rodników w układzie pokarmowym. Zeolit lavavitae posiada unikalną, krystaliczną strukturę podobną do plastra miodu. Naładowana ujemnie, zachowuję się na poziomie komórkowym jak magnes – przyciągają i wyłapują cząsteczki metali ciężkich, toksyn, grzybów, pleśni, pierwotniaków, wirusów, bakterii, a także bakterii e-coli. Szkodliwe dla organizmu substancje, są naturalnie wydalane z organizmu. Również budowa zeolitu jest ciekawa, bowiem ma mnóstwo mikro kanalików, które wchłaniają te wszystkie nieczystości. Budową przypomina gąbkę.

Ciekawostką jest to, iż 95% reakcji biochemicznych w naszym organizmie, sterowana jest przez minerały, a w ciągu sekundy zachodzi ich w komórce aż 500 milionów. Codziennie potrzebujemy minimum 65 minerałów. Organizm ludzki, nie jest w stanie ich sam wytworzyć, dlatego musi je przyjmować z pożywieniem. W dzisiejszych czasach jest już naprawdę trudno o odżywcze i wysokiej jakości pożywienie. Dlatego codzienna porcja minerałów, bardzo rekompensuje niedobory w diecie. Zeolit lavavitae ma kompleks minerałów jakie tylko występują na Ziemii. Są to m.in. krzem, wapń, magnez, sód, potas, fosfor, a także żelazo, cynk, chrom, jod, węgiel, złoto, srebro czy platyna, która jest niezbędna w zapobieganiu i walce z nowotworami. Ważne jest również to, że minerały, aby mogły się przyswoić do organizmu, muszą być w odpowiednich proporcjach. W zeolicie, który powstał naturalnie, takie proporcję występują, dlatego ma on tak dużą skuteczność. Ja spróbowałem i przetestowałem, dlatego mogę z czystym sumieniem polecać go dalej. Jeśli chcecie spróbować, zapraszam do sklepu, bo zeolit lavavitae może zamówić każdy, ale jedynie poprzez rekomendację.

Działanie zeolithu na organizm

Certyfikat Emoto

70% naszego ciała to woda

działanie aktywnego zeolithu

Woda ma pamięć, zeolith kryształowy

zeolith jako turbodoładowanie dla zdrowia

Krótkie opisy produktów oraz film produkty LavaVitae

Zeolith LavaVitae, film dlaczego jest tak wyjątkowy

zeolith-detoxchlorellaboostvita-intensezeolith-creme

 

 

 

 

 

 

 

Kup produkt LavaVitae

W szybki i przystępny sposób zamówisz wybrane przez siebie produkty w sklepie LavaVitae. Wystarczy, że skontaktujesz się z mną 🙂
Kup produkt

 


Misją firmy jest zapewnienie sportowcom produktów zaprojektowanych w 100 % z naturalnych składników. Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości produkty zaprojektowane na podstawie wiedzy naukowej oraz doświadczeń czołowych sportowców. SPRING dąży do maksymalizacji wyników sportowych i utrzymania zdrowej, zbilansowanej diety.
Sam stosuje te żele i są naprawdę super. Pyszne, nie zaklejają, nie czuć sztucznych substancji, brak problemów żołądkowych. Bardzo polecam żele i isotonic firmy spring.
Dzięki temu, iż ta firma została partnerem SZYMANOWSKI Triathlon Team, na hasło: Szymanowski w kodzie rabatowym, otrzymacie 25% zniżki. Serdecznie polecam i zapraszam do sklepu 😉
 

 


logo-magic_english

Centrum Językowe – MAGIC ENGLISH w Starachowicach www.centrum-jezykowe.eu oferuje:

  • naukę języka angielskiego Metodą DMfE – Direct Method for English (tylko konwersacje + słownictwo !!) dla dorosłych i firm,
  • zajęcia dla dzieci w małych grupach i indywidualnie z wykorzystaniem różnorodnych gier językowych,
  • pisemne tłumaczenia dokumentów i tekstów POL-ANG oraz ANG-POL,
  • indywidualne korepetycje dla uczniów szkół, współpracę z firmami w zakresie prowadzenia zajęć biznesowych i tłumaczeń
  • przygotowanie do egzaminów: szóstoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, oraz państwowego egzaminu FCE, CAE,
  • naukę języka angielskiego online (SKYPE), czyli e-learning,
  • zajęcia również w wakacje na życzenie klienta,
  • tworzenie własnych, małych spersonalizowanych grupek – zajęcia szyte na miarę.

Gabinet medycyny biologicznej Natural-Med

„Natura jest pierwszym lekarzem, człowiek drugim…”

Gabinet Natural-Med oferuje Państwu możliwość leczenia wielu schorzeń, dolegliwości bólowych i alergii bez wykorzystywania metod farmakologicznych.
Wykorzystujemy nowoczesne terapie, zabiegi i metody lecznicze tzw. biologiczne, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane przez nas metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia. Wykrywamy problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy! Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegamy człowieka w sposób całościowy, a stosowane przez nas metody diagnostyczne badają zależności pomiędzy różnymi narządami w organizmie.

Polecamy pewną i bezbolesną diagnostykę aparatem Mora, pozwalającą na określenie i zanalizowanie środowiska wewnętrznego organizmu . Dzięki temu można zdiagnozować alergie pokarmowe i wziewne, grzybice, obciążenia organizmu metalami ciężkimi, toksynami środowiskowymi, wirusami i pasożytami. Mora to również dokładna diagnostyka niedoborów witamin, soli mineralnych, enzymów trawiennych lub pierwiastków śladowych.

Zachęcamy również do badań profilaktycznych metodą BE-T-A opracowanych przez prof.Vincenta. Analiza środowiska wewnętrznego umożliwia poznanie słabości naszego organizmu i wczesne wprowadzenie odpowiednich środków, które wspierają organizm w walce o zdrowie i pozwalają uniknąć wielu poważnych chorób.