MP na 1/2 IRONMANA w Malborku

W miniony weekend razem z Marią wystartowaliśmy w MP na 1/2 IRONMANA w Malborku. Był to start totalnie z marszu, po długim sezonie startowym i wielu startach sprinterskich. Miałem nadzieję, że forma dopisze i będzie podobna jak w Sławie w lipcu tego roku, gdzie startowaliśmy na 1/3 IRONMANA. Jednak niestety tego dnia warunki pogodowe bardzo wymagające, duży wiatr, deszcz i zimno. Moje ciało po prostu nie wytrzymało tego startu i pocałkiem niezłym pływaniu (choć mogło być lepsze 🙂 ), rower już nie miałem z czego jechać.

Po 1 pętli rowerowej (45km) musiałem zejść z trasy (prędkość jaką uzyskałem to 38km/h, więc o dwa kilometry za wolno od założenia. A dalsza jazda byłaby totalnym zajechaniem mojego ciała i psychiki. Maria miała zobaczyć jak to jest na połówce, jednak ona czuła się jeszcze słabiej ode mnie i po bardzo słabym pływaniu i rowerze również zeszła z trasy po 1 rundzie.

Najbliższy czas poświęcamy na regenerację naszych organizmów 
Gratulujemy wszystkim medalistom, a w szczególności Łukaszowi Kalaszczyńskiemu za świetną formę oraz Tomkowi Szali za walkę do samego końca.

Pocieszające dla mnie jest to, że pierwszą zmianę po pływaniu z długim dobiegiem zrobiłem najszybciej, więc można powiedzieć, że zostałem Mistrzem Polski pierwszej zmiany, hehe 😉

Tutaj wyniki MP PRO

 

Opublikowano