PE Olsztyn oraz MP Rumia

W sobotę 26 maja razem z Marią wystartowaliśmy w zawodach Pucharu Europy na dystansie sprinterskim. Maria zajęła 28 miejsce i zdobyła pierwsze punkty do Rankingu Światowego ITU. W moim starcie los nie był dla mnie łaskawy, bowiem na pierwszej boi zostałem ściągnięty za nogę w tył i przytopiony przez kilku zawodników, że ledwo wyszedłem na powierzchnie. Przy tym oppiłem się dużo wody i goniac na rowerze grupę (udało sie dogonić) żołądek nie wytrzymał i nie byłem w stanie kontynuować zawodów. Link do wyników elity kobiet i mężczyzn .

Następnego dnia jednak na zawodach Elemental Tri Series zająłem druga lokatę co cieszy, gdyż forma jest całkiem dobra.

Tutaj zapraszam do obejrzenia wyników z triathlonu Tri Series.

Teraz kolejnym ważnym naszym celem są Mistrzostwa Polski w Suszu na dystansie sprinterskim 23 czerwca. Trzymajcie kciuki 😉

19 maja startowałem w Mistrzostwach Polski w duathlonie na dystansie sprinterskim (5km bieg-20km rower i 2.5km bieg). Zająłem 8 miejsce Open. Zawody były bardzo szybkie i mocne. Dlatego jestem zadowolony z pozycji w pierwszej dziesiątce.