Pracowita majówka :)

Majówka 2018 była dla nas bardzo pracowita, bowiem wystartowaliśmy w 3 startach w 3 dni. 3 maja w Końskich na 28-ych masowych biegach ulicznych, Maria dystans 2km, a ja 3km. Czasy, które uzyskaliśmy dały Marii 2 miejsce (została wyprzedzona na ostatnich 50 metrach, także walka do końca) a ja wygrałem swój bieg, co bardzo mnie ucieszyło, gdyż właśnie na tym biegu po raz pierwszy brałem udział w 1999 roku i bardzo podziwiałem tych, którzy zwyciężają w biegu głównym. Po 19 latach stanąłem na najwyższym stopniu podium 🙂

Kolejnym naszym startem, a w zasadzie dwoma 5 maja, były zawody Okręgowej Ligi Pływackiej w Ostrowcu Św. na basenie 50 metrowym. Płynęliśmy na 100m oraz na 800 metrów kraulem. Czasy cieszą zarówno 100-ki jak i 800-ki, bo widać że przygotowania były dobrze przepracowane.

Na deser 6 maja pobiegliśmy na dystansie 5,2km w GutwinRun koło Ostrowca Św. Oboje zwyciężyliśmy nasze biegi zgodnie z założeniami czasowymi.

Przed nami kolejny start za 2 tygodnie w Mistrzostwach Polski w duathlonie w Rumii. A potem już rozpoczynamy sezon triathlonowy Pucharem Europy oraz Pucharem Polski w Olsztynie. Trzymajcie kciuki 😉