Najbliższe starty czerwiec i lipiec 2017

Witajcie. Zapraszam Was na wpis dotyczący kolejnych startów w czerwcu i lipcu. Najbliższy to 24 czerwiec w Suszu, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim (0,75km-20km-5km). Jest to Nasza pierwsza impreza docelowa tego sezonu. Trasa w Suszu jest bardzo widowiskowa dla Elity, bowiem mamy 7 pętli rowerowych i 3 biegowe. Trasa jest również techniczna, bo mamy kilka zakrętów na pętli oraz rondo do pokonania i wiadukt co da na pewno o sobie znać. Bieg również ciekawy, bo mamy delikatny podbieg, ale dosyć długi, bo około 400 metrów na każdej z pętli, do tego nawrotka i kilka zakrętów. Age grupy mają inną trasę rowerową i biegową. Rower będzie nieco pofałdowany, natomiast bieg dookoła jeziora Suskiego, więc płaski i szybki.

Po więcej informacji odnoście triathlonu w Suszu zapraszam na stronę.

 


Kolejny start 2 lipca to Wtórpol Triathlon w Skarżysku-Kamiennej. Ten start to praktycznie jest na własnym podwórku, bowiem mamy do Skarżyska 20km. Jest super atmosfera, trasa rowerowa pofałdowana i wymagająca dobrego przygotowania siłowego i wytrzymałościowego. Asfalt bardzo dobry, szeroka jezdnia, także duży komfort jazdy. Na olimpijce są dwie pętle, na sprincie jedna. Trasa biegowa również lekko crossowa i dosyć wymagająca. Wszystkich zapraszam do Skarżyska, jest tu niesamowity klimat. Kto jeszcze się nie zapisał zapraszam na stronę http://wtorpoltriathlon.pl/.

 


Kolejnym startem 16 lipca będzie triathlon w Radłowie. W sobotę jest dystans sprinterski z draftingiem (0,75km-20km-5km), natomiast w niedzielę 1/4 IRONMANA bez draftingu. W Radłowie jest super zbiornik wodny, bardzo czysta woda (rzadkość w Polsce), warto to zobaczyć :). Trasa rowerowa również szybka i płaska, co sprzyja dobrym czasom. Bieg crossowy z elementami asfaltu, również wymaga dobrego przygotowania. W ubiegłym roku cały czas padało, co na biegu spowodowało, że momentami można było zgubić buty :). Miejsce jednak na triathlon jest bardzo fajne i kto jeszcze się nie zapisał do Radłowa, zapraszam na stronę: http://triathlonradlow.pl/.

W lipcu będą jeszcze dwa starty, ale o tym w już w kolejnym wpisie. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na starcie 😉

Opublikowano