Podsumowanie sezonu startowego 2018

Witajcie. Zapraszamy na podsumowanie sezonu 2018 naszego Teamu Szymanowski Triathlon Team. Ja i Maria w tym roku stanęliśmy 32 razy na podium, odnotowaliśmy 16 zwycięstw, 12 drugich miejsc i 4 razy trzecie.

Razem nasz cały Team stanął 40 razy na podium, z czego 20 zwycięstw, 13 drugich miejsc i 14 trzecich. 

Był to dla nas wszystkich bardzo udany sezon, poprawialiśmy wielokrotnie swoje czasy w porównaniu do ubiegłego roku, pobijaliśmy życiówki oraz przełamywaliśmy nasze słabości niejednokrotnie co bardzo cieszy i napędza do dalszej pracy. 

Bardzo chcemy podziękować naszym wspaniałym sponsorom za pomoc

jaką otrzymaliśmy w tym sezonie (Idmar, Organiclife, LavaVitae, ActivLab, Spring Europe, Mosir Starachowice, a także Odlewniom Polskim). 

Dziękujemy Bartkowi Staneckiemu z Klubu pływackiego Barakuda Starachowice za treningi pływackie, naszym wspaniałym kibicom oraz rodzinom i przyjaciołom za wielowymiarowe wsparcie jakie otrzymywaliśmy od Was w tym roku. Bez Was nie było by tych wszystkich sukcesów. Dziękujemy za wasze wsparcie i wyrozumiałość oraz dobre serce i bezinteresowną pomoc. Super jest mieć takich wspaniałych ludzi wokół siebie. Dziękujemy 🙂

Tutaj poszczególne wyniki zawodników Naszego Teamu:

MARIA PYTEL

SEZON 2018

  1. 2 MSC 08.04 Bieg Uliczny Brico Marche Starachowice, dyst. 10km (40:31)
  2. 2 MSC 3.05 Bieg Konstytucji 3 maja Końskie, dyst. 2,1km (7.28)
  3. 1 MSC 06.05 Bieg masowy Gutwin Biega Ostrowiec Św., dyst. 5,25km (20.29)
  4. 28 MSC 27.05  Puchar Europy Triathlon Olsztyn, sprint (1:05.20)
  5. 1 MSC 09.06 Grand Prix Polski Triathlon Lusowo, 1/8 IRONMAN (1:11.07)
  6. 1 MSC 10.06 Grand Prix Polski Triathlon Złotów, 1/8 IRONMAN (1:10.53)
  7. 2 MSC 16.06 Grand Prix Polski Crosstriathlon Płock, sprint (1:17.41)
  8. 6 MSC 23.06  Mistrzostwa Polski Triathlon Susz, sprint (1:05.06)
  9. 1 MSC 01.07 Wtórpol Triathlon Skarżysko Kam., sprint (1:12.30)
  10. 2 MSC 07.07 Triathlon Radłów, sprint (1:05.45)
  11. 3 MSC 08.07 Triathlon Radłów, ¼ IRONMAN (2:13.10)
  12. 1 MSC 22.07 Sławski Festiwal Triathlonu, 1/3 IRONMAN (3:11.22)
  13. 4 MSC 30.07 Puchar Polski Duathlon Blachownia, sprint (1:04.07)
  14. 1 MSC 19.08 Grand Prix Polski Triathlon Kozienice sprint (1:06.08)
  15. 1 MSC 25.08 Crosstriathlon Tauron Jaworzno, super sprint (41.10)
  16. 6 MSC 26.08 Mistrzostwa Polski Triathlon Kraśnik, olimpijski (2:13.34)
  17. 2 MSC 08.09 IRON DRAGON Triathlon Kraków, sprint (1:10.19)
  18. 2 MSC 09.09 Triathlon Chęciny, sprint (1:11.44)
  19. 1 MSC 23.09 Bieg uliczny MAN Starachowice, dyst. 8km (31.15)
2 MSC w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski open kobiet

 

PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI

SEZON 2018

  1. 3 MSC 08.04 Bieg Uliczny Brico Marche Starachowice, dyst. 10km (33:50)
  2. 1 MSC 3.05 Bieg Konstytucji 3 maja Końskie, dyst. 3,1km (9:55)
  3. 1 MSC 06.05 Bieg masowy Gutwin Biega Ostrowiec Św., dyst. 5,25km (17:31)
  4. 8 MSC 20.05 Mistrzostwa Polski Duathlon Rumia, sprint (58.22)
  5. 2 MSC 28.05 Puchar Polski Triathlon Olsztyn, sprint (57.53)
  6. 2 MSC 09.06 Grand Prix Polski Triathlon Lusowo, 1/8 IRONMAN (1:03.23)
  7. 1 MSC 10.06 Grand Prix Polski Triathlon Złotów, 1/8 IRONMAN (1:01.24)
  8. 1 MSC 16.06 Grand Prix Polski Crosstriathlon Płock, sprint (1:10.57)
  9. 6 MSC 23.06  Mistrzostwa Polski Triathlon Susz, sprint (1:01.23)
  10. 3 MSC 01.07 Wtórpol Triathlon Skarżysko Kam., olimpijski (2:00.35)
  11. 1 MSC 07.07 Triathlon Radłów, sprint (58.51)
  12. 3 MSC 08.07 Triathlon Radłów, ¼ IRONMAN (1:53.53)
  13. 2 MSC 22.07 Sławski Festiwal Triathlonu, 1/3 IRONMAN (2:42.31)
  14. 2 MSC 30.07 Puchar Polski Duathlon Blachownia, sprint (55.21)
  15. 1 MSC 19.08 Grand Prix Polski Triathlon Kozienice sprint (56.40)
  16. 1 MSC 25.08 Crosstriathlon Tauron Jaworzno, super sprint (34.45)
  17. 6 MSC 26.08 Mistrzostwa Polski Triathlon Kraśnik, olimpijski (1:58.46)
  18. 2 MSC 08.09 IRON DRAGON Triathlon Kraków, sprint (1:04.42)
  19. 1 MSC 09.09 Triathlon Chęciny, sprint (1:05.18)
  20. 4 MSC 23.09 Bieg uliczny MAN Starachowice, dyst. 8km (26.11)
  21. 4 MSC 30.09 Mistrzostwa Polski Duathlon Gniewino, dyst. standard (1:55.20)
  22. 1 MSC 07.10 III Jesienny Triathlon Mława, dyst. sprint (52.18)
4 MSC w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski open mężczyzn

 

SEBASTIAN KWIECIŃSKI

SEZON 2018 (miejsca w kategorii wiekowej)

  1. Gdańsk maraton – 15 kwietnia – 3:06:31 – 24 m-ce
  2. Duathlon Rumia – 19 maja –  sprint – 1:06:36 – 14 m-ce
  3. Olimpijka Olsztyn – 27 maja – 2:20:41 – 10 m-ce
  4. Lipiany sprint – 17 czerwca – 1:08:52 – 3 m-ce
  5. Susz Triathlon MP sprint 23 czerwca – 1:10:52 – 19 m-ce
  6. Pniewy sprint – 1 lipca – 1:11:58 – 4 m-ce
  7. Duathlon Blachownia – 29 lipca – 2:18:07 – 8 m-ce
  8. Gdynia 1/2 Ironman MP – 5 sierpnia – 4:54:23 – 50 m-ce
  9. Kozienice sprint  – 19 sierpnia – 1:07:25 – 8 m-ce
  10. Chęciny 1/8 – 9 września – 1:23:24 – 6 m-ce
  11. Sprint Mława – 7 październik – 1:00:02 – 1 m-ce

Rafał Izbiński

SEZON 2018 (miejsca w kategorii wiekowej)

  1. Pabianice, półmaraton – 8 kwietnia – 1:26:45 – 20 m-ce
  2. Gdańsk, 5km, 15 kwiecień – 18:12 – 5 m-ce
  3. Płock 1/4 triathlon-15 maja -2:26:33 – 11 m-ce
  4. Warszawa 5150-10 czerwca – 2:25:13 – 32 m-ce
  5. Skarżysko-Kam. olimpijski – 1 lipca – 2:26:01 – 8 m-ce
  6. Duathlon Blachownia sprint – 29 lipca – 1:05:16 – 14 m-ce
  7. Gdynia 1/2 Ironman MP – 5 sierpnia – 4:55:04 – 83 m-ce
  8. Białystok Olimpijka  – 19 sierpnia – 2:24:48 – 10 m-ce
  9. Kraśnik Olimpijka MP – 26 sierpnia – 2:28:27 – 6 m-ce
  10. Ironman Malbork – 9 września – 10:54:43 – 14 m-ce
  11. Duathlon Gniewino – 30 września – 2:17:46 – 9 m-ce

Hubert i Wojciech Krzoski oraz Rafał Przygoda

Sztafeta Szymanowski Triathlon Team, 3 miejsce na dystansie sprinterskim z czasem 1:10.08

 

Ponadto wyniki Hubert Krzoski:

  1. Sława Triathlon, 22.07.2018, 1:16.21, 7 miejsce.
  2. Blachownia 30.07.2018, duathlon super sprint, 47.48, 7 miejsce
  3. Jaworzno Crosstriathlon, 25.08.2018, super sprint, 48.48, 7 miejsce
  4. Chęciny Triathlon 1/8, 09.09.2018, 1:30.09, 5 miejsce
  5. Bieg Mania Biegania 8km 23.09.2018, 35.55, 22 miejsce 

Wyniki Wojciech Krzoski:

  1. Sława Triathlon 22.07.2018, 1:16.09, 9 miejsce
  2. Blachownia, duathlon super sprint, 50.26, 8 miejsce
  3. Jaworzno Crosstriathlon, 25.08.2018, super sprint, 50.10, 32 miejsce

Rafał Przygoda:

  1. Bieg Mania Biegania 8km, 35.55, 22 miejsce 

Jarosław Karpiński

SEZON 2018 

  1. Olsztyn olimpijska czas 2:41:11 open 141 kat 33
  2. Wawa olimpijka czas 2:22:09 open 126 kat 24
  3. Radom półmaraton czas 1:24:54 open 46 kat 18
  4. Poznań 1/2 IM czas 4:56:41 open 109, kat 33
  5. Kozienice sprint czas 1:08:14 open 23, kat 9
  6. Malbork 1/2 IM czas 4:44:45 open 41, kat 12
  7. Wawa maraton czas 3:07:15 open 298, kat 139

 

Mikołaj Sobolewski

SEZON 2018 

  1. 11.03.2017 XI Bieg Kazików 10KM – 00:39:44 OPEN 89, M30 – 38
  2. 6.05.2018 VI MosirGutwinRun2018 5KM Runda 1-20:17 OPEN-5, M30-3
  3. 3.06.2018 VI MosirGutwinRun2018 5KM Runda 2-20:30 OPEN-1, M30-1
  4. 1.07.2018 VI MosirGutwinRun2018 5KM Runda 3-19:37 OPEN-3, M30-1
  5. 5.08.2018 BIEG Z POMOCĄ 3 6KM – 00:25:13 OPEN-6, M30-4
  6. 26.08.2018 VI MosirGutwinRun2018 5KM Runda 4-20:24 OPEN-3, M30–2
  7. 1.09.2018 4F Piątka Praska 5KM – 00:18:55 OPEN -70, M30 – 21
  8. 16.09.2017 Lotto Duathlon Energy #2 ,5-15-2,5 – 1:04:57 OPEN-24, M2-10
  9. 23.09.2018 VI MosirGutwinRun2018 5KM Runda 5-21:28 OPEN-8, M30-4

Serdecznie gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników :), a każdego kogo pominęliśmy z góry przepraszamy za nieuwagę 😉

Skargi i zażalenia prosimy kierować na nasz adres mailowy 🙂